Szkolnictwo Żywność

Chcesz gotować jak szef kuchni? Dołącz do warsztatów kulinarnych

Skieruj się w to miejsce, jeśli interesuje Cię korzystna oferta kursu kulinarnego.

Udział w warsztacie kulinarnym to świetny sposób na pozyskanie przydatnych umiejętności – poznanie dobrych technik produkcyjnych oraz tajników najrozmaitszych przepisów albo po prostu opanowanie podstaw gotowania. Do kogo kierowana jest usługa? Dlaczego warto skorzystać z warsztatów kulinarnych?

Warsztaty kulinarne – nie tylko dla początkujących

Wprawy w gotowaniu nie osiąga się w kilka miesięcy – szef kuchni potrzebuje lat, by poznać zawiłe przepisy oraz pogłębiać swoją wiedzę. Jeśli chciałbyś pójść w ślady najlepszych, zgłoś się na kursy kulinarne i skorzystaj z wiedzy zawodowych szefów kuchni, którzy poznali sekrety sztuki kulinarnej, a teraz dzielą się nimi z nowymi adeptami. Oferta skierowana jest do rozmaitych odbiorców – zarówno do amatorów, którzy zaledwie zaczynają swoją historię z kuchnią, jak i do osób, które chcą podnieść posiadane już umiejętności. Kursy kulinarne dają znaczną różnorodność tematyczną – można uczestniczyć w szkoleniu z kuchni fit, doskonalić receptury deserów, ciast i innych produktów cukierniczych, uczyć się przygotowywać doskonałe steki wołowe, a także poznać dania wegańskie.

Dwie części kursu kulinarnego – szkolenie teoretyczne i praktyczne

Jak prowadzone są zajęcia? Warsztaty kulinarne dzielą się na dwie części – szkolenie teoretyczne oraz praktyczne. Etap praktyczny jest całkowicie poświęcony nauce przygotowania wybranych dań, natomiast wprowadzenie teoretyczne służy wyjaśnieniu podstawowych czynności. Uczestnicy wszystkie potrawy przygotowują własnoręcznie, uczą się także sztuki prezentacji dań na talerzu, a wszystko nadzorują profesjonaliści. Chciałbyś pozyskać nowe umiejętności kulinarne i częstować swoich gości smakowitymi potrawami? Jeśli szukasz skutecznych warsztatów kulinarnych prowadzonych z naciskiem na praktykę, skorzystaj z usług oferowanych przez wykwalifikowanych kucharzy, którzy dysponują wieloletnią praktykę w tym fachu.

Dane adresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]