stół drewniany nowoczesny, designerski stół
Wyposażenie i urządzanie mieszkania

Stół drewniany do jadalni to więcej niż zwykły mebel

Czy ustawiony w jadalni, w kuchni bądź w przeznaczonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze będzie stanowił najistotniejszy mebel w domu. Wobec tego wybierając stół trzeba postawić nie tylko na jego intrygujący design, ale także jego jakość.

Plusy jedzenia przy stole

W pokoju dziennym przebywamy przez najwięcej wolnego czasu i tam także na ogół się relaksujemy, tymczasem to stół jest w istocie centralnym punktem każdej przestrzeni mieszkalnej. Chwile, które spędza się na wspólnych posiłkach z najbliższymi, znamiennie przyczyniają się do zbudowania więzi rodzinnych oraz przyjacielskich. Stół zbliża, bo pozwala na bliski kontakt wielu osób na małej przestrzeni, co w naturalny sposób rozbudza potrzebę rozmowy pomiędzy członkami rodziny. Wypada zorganizować dom tak, żeby uwzględnić w nim punkt na położenie stołu z daleka m.in. od rozpraszającego uwagę telewizora. W ten sposób nie tylko powszednie posiłki, ale też imprezy urodzinowe czy bożonarodzeniowe pomogą uczestnikom skupić się na tym co w tej chwili jest najważniejsze, czyli rozmowie z bliskimi oraz ze znajomymi. Liczne badania wykazują prócz tego, iż posiłek przy stole pozwala rozwinąć poprawne nawyki żywieniowe również u maluchów. Przy stole jemy posiłki bez stresu i pośpiechu, na co bezpośredni wpływ ma, naturalnie, spędzanie czasu z bliskimi.

Unikalny design i solidność – atuty nowoczesnych stołów

Stół do kuchni czy jadalni musi być solidny. Będzie wszak codziennie używany, nierzadko nie tylko spożyć obiad, ale również jako miejsce zrealizowania drobnych prac, które wymagają sporej równej powierzchni, odrabiania lekcji czy nawet do zabawy, np. układania puzzli z dziećmi i gry w pokera bądź w gry planszowe. Współczesne designerskie stoły z litego drewna od najlepszych projektantów charakteryzują się naturalnością surowców użytych do ich produkcji (m.in. drewno dębowe czy orzechowe), porywającym wyglądem, jak również fenomenalną trwałością, których brak w asortymencie sieciowych salonów meblowych. Projektanci rzemieślniczych stołów oferują także stoły rozkładane, przydatne w czasie okolicznościowych spotkań w dużym gronie przyjaciół. Decydując się na kupno designerskiego stół możemy być pewni, iż kupujemy mebel, który nie zniszczy się przez lata. Otrzymujemy także możliwość jego personalizacji, a w konsekwencji dokładniejszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim chcemy zaaranżować mieszkanie.

Dane adresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]