Wyposażenie i urządzanie mieszkania

Nowoczesne meble biurowe – funkcjonalność i ergonomia

W tym miejscu dowiecie się wszystkiego o producencie mebli biurowych w Poznaniu.

Wiele lat temu porzucono już pogląd, iż jedyną rolą mebli biurowych jest ich funkcjonalność. Współcześnie planując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy w prywatnym home office dążymy do tego, by meble jakie w nim umieścimy charakteryzowały się też ergonomią i miłym dla oka wzornictwem. Meble spełniające wszelkie wymienione wyżej cechy znajdują się w ofercie poznańskiej Fabryki Mebli BALMA S.A., która od ponad czterdziestu lat produkuje najwyższej jakości meble biurowe dla polskich jak i zagranicznych odbiorców.

Nowoczesne meble biurowe – mariaż ergonomii z estetyką

Czym wyróżniają się nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które spełniają wszelkie potrzeby użytkownika. Pozwalają one na znakomitą organizację tasków stając się częścią wydajnego środowiska pracy. Jednocześnie charakteryzuje je najwyższa trwałość, dzięki której nie ulegają zniszczeniu przez wiele lat nawet przy ich nadzwyczaj intensywnej eksploatacji. Ten poziom trwałości mebli możliwy jest jedynie przy stosowaniu przez producenta wyśrubowanych standardów produkcji, w tym w wykorzystaniu jakościowych materiałów, chociaż nie mniejszą rolę pełni tu drobiazgowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie ergonomię z walorami estetycznymi. W końcu mebel stanowiący najważniejszy element przyjaznej przestrzeni biura musi mieć opcję dopasowania go do różnych stylów pracy użytkowników, lecz nie powinien w tym samym czasie zakłócać estetyki otoczenia. W biurze pozostaje się przez minimum 8 godzin dziennie, a im większy komfort odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym większa jest skuteczność jego pracy. Oprócz tego, to jak wygląda jest zasadniczo wizytówką firmy, która niemało może o niej przekazać potencjalnemu klientowi na długo przed zdecydowaniem się na kooperację.

Co ma w swoim portfolio polski producent mebli biurowych?

Poznańska Fabryka mebli BALMA S.A. w swojej ofercie mebli ma praktycznie wszystko co potrzebne do urządzenia biura. Nie licząc typowego wyposażenia jak biurka, szafy i stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, u tego producenta mebli biurowych zamówić można również taborety lub hokery z tapicerowanymi siedziskami, ścianki i parawany umożliwiające podział przestrzeni pracy na mniejsze stanowiska, lady recepcyjne, jak również kwietniki wpisujące się w nowoczesną biurową stylistykę. Ważną częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są praktyczne biurka i stoły z możliwością dostosowania wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik szybko może zmienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, a w rezultacie zmniejszyć ryzyko uciążliwego ból pleców.

Dane adresowe:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]