Wszystko o zdrowiu

Zestawy do wibroterapii Vitberg – relaks i ulga w bólu

Skieruj się w to miejsce po więcej informacji o marce Vitberg

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy można kupić zestawy do terapii wibracjami do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało bądź skupić się na konkretnej jego części. Korzystanie z wibroterapii polecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: wspomaga leczenie problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej uspokajają i niwelują stres, poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają odprężenie pacjenta, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci chcą korzystać z urządzeń do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich produktów w poradniach, działających na terenie całego kraju.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]