Wszystko o zdrowiu

Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla fizjoterapeutów i sportowców

Po więcej szczegółów o Vitberg opinie zajrzyj tu

Z roku na rok wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do terapii wibracjami

Produkcja RAM Vitberg+ ma miejsce w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: dział elektroniki, szwalnię, montownię i wykrawalnię. Zaprojektowanie urządzenia zabrało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddaje się wielu testom. Okrycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów marki Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do poprawnego ułożenia pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]