Wszystko o zdrowiu

Recenzja urządzenia do wibroterapii Vitberg – ocena portalu Napieraj.pl

Niezbędne informacje na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Co o wibroterapii myślą sportowcy? Czy polecają korzystanie z zestawu RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało mają drgania?

Moduły marki Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od wielulat stosuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po znacznym wysiłku. Nawet jeżeli uprawiamy sport wyłącznie amatorsko, również możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi we własnym domu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Kręgosłup lub Nogi) oraz natężenie wibracji.

Zestaw marki Vitberg zbiera wiele pozytywnych recenzji zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowców , jak i prywatnych użytkowników. Zauważają oni, że moduły wibrujące pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające odczucie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]