Robienie zakupów Wszystko o zdrowiu

Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Jeśli szukasz maseczek ochronnych, odwiedź ten adres.

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie kraje, całkowicie odmienił nasze życie i kontakty z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze rozmaitych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem zarażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do biura czy supermarketu, gdzie z reguły obracamy się w większej grupie ludzi, powinniśmy zawsze założyć na nos i usta ochronną maseczkę. Jak natomiast postąpić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielokrotnego użytku – wygodna i trwała

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maski ochronne są niewygodne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich noszenia, mogą wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona przed zakażeniem patogenami równie dobrze jak maseczka chirurgiczna, tzn. zasłania nos oraz usta, ale zarazem zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi atutami są solidność, komfort i zaledwie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10g. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być używana kilkadziesiąt razy. Jej przezroczystą przysłonę po każdym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można też czyścić ręcznie (aż do trzydziestu razy!) przy pomocy mydła.

Kto powinien zakładać wielorazową ochronną przyłbicę?

Mini przyłbicę poleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby cierpiące na astmę, starsze bądź sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nakładać maski ochronne w trakcie pracy. Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]