Vitberg opinie
Wszystko o zdrowiu

Miesięczny test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Uroda i Zdrowie”

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – opinia autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podłączeniu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

System RAM Vitberg+, który można stosować także przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]