Wszystko o zdrowiu

„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Kliknij tutaj po więcej szczegółów o Vitberg opinie

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej często odczuwamy uczucie obciążenia nóg, bóle kręgosłupa oraz ból ramion i szyi. Jest to rezultatem braku optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w drgania kolana, nogi, szyję, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też relaksuje, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną cechą urządzeń firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów albo dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]