Wszystko o zdrowiu

Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na http://tinyurl.com/y9me77am

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, może wyraźnie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg czy szyi. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i działanie

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z modułu bazowego (koniecznego do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do relaksu i walki z symptomami stresu.

Zestaw złożone jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia drgań. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]