Wszystko o zdrowiu

Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Fala uderzeniowa aparat cena. Zdobądź więcej informacji

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca wyleczyć schorzenia różnego typu. Jak jest używana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko stosowana w kosmetologii, rehabilitacji, medycynie sportowej, ortopedii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia zapewnia wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak bóle nadgarstka, zespół bolesnego barku, ostroga piętowa czy bóle w okolicy bioder. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów oraz rehabilitantów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – skuteczna redukcja bólu

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, co umożliwia przeprowadzenie terapii u dwóch osób równocześnie. Nowoczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane adresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]