Wszystko o zdrowiu

„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Więcej o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli chcemy rozszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do indywidualnych potrzeb, konieczne będzie zakup modułu: Nogi, Szyja, Kolana, Biodra lub Metabolizm. Z pomocą tych modułów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na korzystanie z nich w zaciszu własnego domu.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]