Strony internetowe w sieci Usługi

Zalety sklepów WooCommerce

Tworzenie sklepów internetowych - ta niezwykła oferta każdego usatysfakcjonuje.

Chcesz otworzyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeżeli nie masz żadnej strony www i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Czemu warto utworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, iż szybko opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, ma sporo zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z użyciem płatnych lub darmowych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co sprawia, iż łatwiej jest pozyskać wysokie pozycje w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi klientów. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek rozrasta się też ergonomia sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić klientom przekazanie opłaty za zakupy przykładowo przez Przelewy24.pl albo Transferuj.pl. WooCommerce daje również możliwość ewaluacji sprzedaży (opracowanie rozmaitego rodzaju statystyk) i integracji z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – jedynie sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i wykorzystanie wyłącznie potrzebnych, przetestowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą również blog, na którym szybko można informować użytkowników o nowościach oraz promocjach albo publikować recenzje i różnorodne porady odnośnie oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]