Marketing Usługi

Zalety prezentacji wirtualnego spaceru w usłudze Google Moja Firma

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących sporządzania wirtualnego spaceru w klinikach stomatologicznych, kliknij w to miejsce.

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy czy też nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do kolejnych lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy skierowani do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie internetowej naszej firmy.

Jakie branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najistotniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie stworzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, by pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Można również zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. salon piękności bądź lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer okaże się pomocny też wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]