Usługi Usługi transportowe

Wynajem busów – wygodny transport na śluby, konferencje i szkolenia

Planowanie wycieczek grup składających się z około 20 osób w wielu przypadkach okazuje się kłopotliwym zadaniem. Przyczyną większości problemów jest załatwienie transportu. Publiczna komunikacja posiada wiele wad, z których najistotniejszy jest niski stopień komfortu. By się tego ustrzec, należy postawić na wynajem busa z kierowcą. W ten sposób nie tylko zapewnimy pasażerom udaną podróż, ale też bez przystanków i innych przeszkód trafimy w każde miejsce – nawet do usytuowanego na odludziu hotelu lub atrakcji, do których nie dojeżdżają bezpośrednio popularne środki transportu.

Wynajem busów z kierowcą – dla uczestników konferencji i szkoleń

Wynajem busów z kierowcą to oferta, z której skorzystać mogą zarówno klienci prywatni, jak i instytucje czy firmy. Tym pierwszym umożliwi organizację wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych odbywających się w hotelach lub ośrodkach wypoczynkowych – dzięki niej wszyscy goście szybko i wygodnie przybędą na miejsce. Dla firm i instytucji jest zaś sposobem na zagwarantowanie transferu uczestnikom konferencji czy szkoleń. Ponadto, oferta jest również kierowana do biur turystycznych, które bez wątpienia docenią dużą ilość miejsc, w które mogą dotrzeć wybierając wynajem busów – Małopolskę czy inne polskie regiony można zwiedzić w ten sposób bardzo dokładnie.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu busa z kierowcą?

Największym atutem tego rozwiązania jest komfort. Bus 20-osobowy to najbardziej wygodny ze sposobów na wyjazd dużej grupy. Podróżni mogą skorzystać z między innymi zimnych napojów, osobistego oświetlenia i klimatyzacji oraz koców podróżnych. Nawet najdłuższa trasa okaże się przyjemna dzięki dużej przestrzeni na ułożenie nóg, wygodnym, rozkładanym fotelom ze stolikiem i systemowi audiowizualnemu.