Strony internetowe w sieci Usługi

WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Szukasz więcej informacji o opiece nad stroną www? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na wpmagus.pl.

WordPress, który został stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się bardzo rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, iż jest szybki i bez trudu można opanować podstawy jego obsługi, stosuje się go obecnie do projektowania skomplikowanych stron oraz sklepów e-commerce. Jednak ten CMS może być źródłem nieprzyjemnych niespodzianek, z tej przyczyny ważną i potrzebną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj cyklicznego wdrażania nowych wersji CMS-a

Utrzymanie strony internetowej na najnowszej wersji WordPressa jest niewątpliwie fundamentalnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nierzadko jednak firmy po zaprojektowaniu strony lekceważą regularną instalację najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na infekcję przez malware bądź cyberataki. Na domiar tego, pomimo że WordPress jest niezmiernie łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować akcydentalnymi problemami z należytym działaniem strony czy sklepu. Wobec tego konieczne jest, by czynność tę realizowała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie działu technicznego, rekomenduje się polecić utrzymanie WordPressa profesjonaliście.

Aktualizacja WordPressa – usługa dla małych i dużych firm oraz blogerów

Usługa opieki technicznej nad stroną to oferta kierowana przede wszystkim do odbiorców biznesowych, zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na poprawnym i nieustannym działaniu ich strony oraz ochronie jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest też blogerom i freelancerom posiadającym prywatne strony internetowe. W bazowym pakiecie usługi zawarta przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, usuwanie skutków ataków i wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W wyższych pakietach oferowane są również rozmaitego rodzaju monitoringi (np. zmian zawartości, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]