Usługi

Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Zamów catering firmowy Katowice na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Sympozjum, warsztaty bądź ważne spotkanie biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo z pewnością kiedyś stanie przed koniecznością przygotowania wydarzenia tego rodzaju. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów i posiłków dla jego gości. Jeżeli na planowanym wydarzeniu może pojawić się masę osób, wypada skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Catering dla firm – jak wygląda taka usługa?

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to eventy, które przeważnie trwają po 8-10 godzin, często także przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich partycypanci odbierają szczegółowy program wykładów, między którymi wskazane są średnio dwie-trzy półgodzinne przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść duży obiad w pobliskiej jadłodajni. Z tej przyczyny nieodzowne jest zapewnienie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą szybko skonsumować w ciągu przerwy, a o ile organizator pozwoli, nawet wziąć na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z małymi przekąskami, które można spożyć bez obaw o pobrudzenie rąk i odzieży. W ramach usługi cateringu biurowego udostępniane są także urządzenia do przyrządzania ciepłych napojów.

Czy opłaca się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są niezwykle ważne, pozwalają wszak uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Co więcej jest to także sposobność rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w bardziej hermetycznej grupie kwestii roztrząsanych na kursie. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który stoi na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z tekturowych pojemniczków, zagryzając zakupione po drodze w piekarni lub własnoręcznie przyszykowane sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc wagę szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zadbał też o wygodę gości.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]