Usługi

Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

Dowiedz się, jak zamówić catering imprezowy.

Letnie miesiące obfitują w niezwykle modne ostatnio wydarzenia na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy co rusz w przeróżnych miejscach kraju organizowane są konferencje, benefisy albo bankiety. Takie imprezy potrzebują należytej oprawy, której niezbędną częścią są profesjonalnie przyszykowane i apetyczne posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Pyszne przekąski, profesjonalna obsługa – o cateringu na imprezę

Zdecydowałeś się już na punkt, gdzie wyprawisz piknik lub masz zamówioną salę na imprezę? To świetnie! Teraz musisz zadbać o to, żeby uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia smacznych napojów, przekąsek oraz gorących posiłków. Pamiętaj, że podczas ważnych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku i oczekiwać, że uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Liczy się cała oprawa – odpowiedni układ stolików, gustowne dekoracje, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy imprezy zapewne będą również pod wrażeniem, jeśli posiłki będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy, a dania będą ułożone na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Popis live cooking i nie tylko – zalety cateringu na imprezy

Zaletą korzystania z usługi cateringu imprezowego jest z pewnością to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje zachwycające menu, ale też szczegółowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i zakąski zostaną dowiezione we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoliki, a potem profesjonalni kelnerzy obsłużą obecnych w czasie bankietu. Na życzenie kontrahenta, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uatrakcyjnić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, żeby przyjrzeć się z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki gości. W toku ustalania niuansów zamówienia podpowie ona, jakie przekąski, napoje oraz potrawy najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]