Usługi

Tłumaczenia specjalistyczne – medyczne, naukowe, techniczne

Tłumaczenia specjalistyczne to rodzaj translacji, wymagających nie tylko znakomitej znajomości języka obcego, ale także umiejętności posługiwania się terminologią danej branży. Interesują Cię tłumaczenia medyczne, techniczne bądź naukowe? Sprawdź, na co powinno się zwrócić uwagę przy wyborze tłumacza.

Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne – zakres tematów

Tłumaczenia specjalistyczne obejmują wiele obrębów nauki i wymagają od translatora przygotowania merytorycznego, wieloletniego doświadczenia, a także znajomości fachowego słownictwa. Z reguły translacji dokonują specjaliści posiadający praktyczną wiedzę w danej dziedzinie – inżynierowie, osoby po studiach medycznych lub prawniczych, itp. Na ogół tłumaczone są dokumenty i teksty techniczne, prawniczo-sądowe, medyczne, ubezpieczeniowe, ekonomiczne, marketingowe, informatyczne, naukowe, dokumenty samochodowe, prace magisterskie i licencjackie, CV i listy motywacyjne, instrukcje obsługi, literatura czy strony internetowe, ale katalog jest otwarty i cały czas się powiększa.

Gdzie zlecić tłumaczenia specjalistyczne w Poznaniu

Szukasz doświadczonego biura, które przetłumaczy tekst naukowy, przełoży na język ojczysty instrukcję obsługi bądź wykona przekład literacki? Biuro Junique współpracuje ze ekspertami z wielu dziedzin, oferuje translację w ponad stu językach, a także realizuje tłumaczenia specjalistyczne między dwoma obcymi językami. Zlecenia przyjmowane są przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a redakcja dokonywana przez native speakerów sprawia, że tłumaczenie jest doskonałe. Cena za wykonanie usługi jest uzależniona od branży, języka oraz poziomu skomplikowania tekstu.