Usługi

Sprzątanie strychów i piwnic – usługa coraz bardziej popularna

Na maxgruz.pl/oferta/sprzatanie-piwnic-i-strychow/ sprawdzisz, jak zamówić utylizację mebli Kraków

W dużej części domów znajduje się piwnica oraz strych. Zazwyczaj miejsca te służą nam jako składziki na różne starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie potrzebujemy, wynosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu okaże się być nam potrzebna? W takim wypadku można postawić na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma opróżnianie piwnic, a także strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co usunie firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi, które cieszą się coraz większą popularnością. Decydują się na nie osoby, które z najróżniejszych powodów muszą posprzątać wielką powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy naprawdę wszystko. Chodzi nie tylko o drobne przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale nawet meble czy niedziałający sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą wykonują firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miejscowościach, to doskonały wybór, jeśli na strychu bądź w piwnicy przechowujemy nieużywane kanapy, szafy, fotele czy meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest bardzo dużym wyzwaniem. Trzeba wiedzieć, że najczęściej na terenie mniejszych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się tylko 2-4 razy w ciągu roku, ponieważ zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze proponują specjalistyczne firmy?

Profesjonalne firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic i strychów są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady oraz niepotrzebne przedmioty. W ofercie znaleźć można także podstawienie właściwego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi śmieci, dbając o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę brać udziału w całej procedurze! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, aby podczas prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Dane adresowe:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]