sala na 18 urodziny kraków
Usługi

Sala na 18 urodziny – jak zorganizować niezapomnianą imprezę

Nierzadko z okazji imienin, urodzin czy różnych rocznic nie organizujemy żadnych imprez z przyjaciółmi oraz krewnymi, uważając, że nie jest to konieczne. Lecz zdarzają się takie momenty przełomowe życia, których należyte celebrowanie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest bez wątpienia osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Zorganizować imprezę w domu czy znaleźć salę na 18 urodziny?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności zachodzi dużo zmian w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa pić i nabywać alkohol, głosować w wyborach, może założyć biznes czy pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych. Jednak zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych rzeczach – dla nastolatków najistotniejsza jest sposobność zorganizowania hucznej imprezy z przyjaciółmi. Opcją bywa zawsze kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się sporo różnić od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie. Więc lepszym wyjściem jest zamówienie sali na 18 urodziny. Częstokroć paru przyjaciół postanawia urządzić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, lecz przy tym pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących przestronną salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni wyśmienite menu imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę na świeżym powietrzu? Znajdź salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w ciepłe miesiące można postawić w nim spory namiot i wyprawić grill.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać organizując osiemnaste urodziny?

Każdy wie, że zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli nie stronią od napojów wyskokowych. Trzeba w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, by osoby, które nie ukończyły 18 lat, a wszak może ich być wiele wśród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Odpowiedni wygląd sali też jest niezmiernie ważny, żeby goście całkowicie oddali się duchowi imprezy. Wypada więc zdecydować się na salę na urodziny, która zatroszczy się o udekorowanie ścian według podanych wytycznych oraz dobrze rozlokuje stoły z napojami i przekąskami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” idealnie sprawdza się menu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “na raz”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dopasuje menu zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do zasobności portfela oraz zasobności portfela klienta.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]