Marketing Usługi

Rekomendowany fotograf Google – profesjonalista z certyfikatem

Znajdź rekomendowany fotograf Google na miarę Twoich potrzeb na www.fotografsv.pl

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele osób coraz częściej zleca przygotowanie takiego spaceru, a następnie dodanie go w wizytówce Google. Opcja zdalnego przejścia się po firmie przyciągnie wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, warto zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc wyróżnia się profesjonalizmem. By uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować co najmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy zdecydować się na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości fotografii, na pewno potrafi sporządzić jakościowe panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie narażamy się na nieudany czy błędnie zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady przygotowania takich fotografii i samo zlecenie wypełni rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nierzadko więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam które ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na inne serwisy takie jak Facebook lub YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym atutem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może też reklamować się szczególnym logo, które zawiadamia, iż dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest specjalistą w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]