Usługi

Profesjonalna usługa cateringu – nie musisz martwić się o organizację imprezy

Usługi cateringowe Kraków - więcej o ofercie na https://bit.ly/3cQmRdP.

Gdy planujesz wystawny event firmowy lub prywatny, na który chcesz zaprosić znaczną liczbę gości, zapewne nie dasz rady osobiście zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując drobne przekąski oraz soki w hipermarkecie – duże imprezy najczęściej potrzebują odpowiedniej oprawy także w kwestii poczęstunku. Wszak nie powinno się położyć na stolikach osób zaproszonych po prostu ciasta i słodkich napojów. W takich wypadkach dobrym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringowej.

Jakie warianty cateringu oferują profesjonalne firmy?

Profesjonalne firmy doświadczone w dostarczaniu usług cateringowych najczęściej oferują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrztów, urodzin lub wesel, catering firmowy oraz catering świąteczny, czyli przygotowanie dań na Wigilię. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do wymogów konkretnych imprez, przez co zwykle różnią się np. ceną oraz spektrum posiłków dostępnych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej trzeba pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą klarownie przedstawić własne oczekiwania, ale jednocześnie być także otwartym na jego pomysły. Wszak dla caterera obsługa wydarzeń rozmaitego typu to jego praca, zatem wieloletnie doświadczenie w tym obszarze umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które zadowolą wszystkich naszych gości.

Czy opłaca się korzystać z usług cateringowych?

Przygotowanie posiłków choćby dla małej ilości gości może stać się trudnym zadaniem, głównie wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to samodzielnie. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na zaplanowanie pozostałych ważnych elementów imprezy. Daje to także możliwość zaserwowania zaproszonym pysznych dań przyrządzanych przez zawodowych szefów kuchni. Należy jednocześnie podkreślić, że ważnym przymiotem posiłków, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezencja na stole. Prócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają także swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]