Usługi Usługi transportowe

Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Zapoznaj się z ofertą parkingu przy Balicach na pandaparking.pl

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem można zostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]