Usługi

Opróżnianie piwnic – pozbądź się zalegających śmieci

Wiosna to okres między innymi strychów, garaży i pomieszczeń gospodarczych. Chciałbyś zatroszczyć się o porządek w swoim otoczeniu? Sprawdź, dlaczego opłaca się zlecić profesjonalne sprzątanie piwnic oraz mieszkań.

Sprzątanie piwnicy i mieszkania – małe pomieszczenie, dużo śmieci

Posprzątanie zagraconej piwnicy to niemałe wyzwanie – należy wyrzucić nie tylko z zapełniające pomieszczenie stare przetwory, niedziałającą elektronikę czy sprzęty, ale także zatroszczyć się o wywiezienie odpadki do punktu utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do zwykłego kosza jest karalne i niebezpieczne dla otoczenia. Mieszkańcy wielkich miast jak np. Kraków nie muszą na własną rękę doprowadzać do porządku domowych piwnic i strychów – funkcjonują tam przedsiębiorstwa oferujące profesjonalne sprzątanie mieszkań oraz piwnic. Usługa jest przeznaczona dla osób, które nie mają ochoty albo czasu na sortowanie i pakowanie odpadów – wolą, by zajęli się tym zawodowcy. Przedsiębiorstwa oferujące sprzątanie mieszkań poradzą sobie z różnymi typami odpadów – meblami, odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, elektrośmieciami (sprzęt komputerowy, AGD i RTV), dywanami, jak również gruzem i odpadami budowlanymi.

W jaki sposób wygląda sprzątanie mieszkań oraz piwnic?

Ekipa firm oferujących sprzątanie mieszkań i piwnic dojeżdżają bezpośrednio do klientów i na miejscu zajmują się z bałaganem. Przedsiębiorstwa tego typu świadczą kompleksowe usługi porządkowe – udostępniają pojemne kontenery oraz worki na odpady, pomagają załadować do nich odpady, wynieść je z pomieszczenia, a następnie przewieźć do właściwego składowiska. Firmy te dysponują flotą pojazdów dostosowanych do wywozu różnego typu odpadów i są w stanie w kilka godzin uporać się z zagraconymi piwnicami i strychami. Cena za usługę jest przeważnie zależna od zakresu wykonanych prac.