Usługi

O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

W tym miejscu odnajdziesz korzystną ofertę sal do wynajęcia na imprezy w Krakowie.

Imprezy firmowe to nie tylko zloty integracyjne czy wspólne pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, mające na celu stworzenie trwałych więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, żeby świętować zdobyte nagrody branżowe, a także rozmaite szkolenia, gale dla klientów biznesowych czy sympozja. Takie imprezy muszą być dobrze zaplanowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Gdzie wyprawić galę firmową?

Gdy nie posiadamy w budynku firmowym pojemnych wnętrz, w których uda się zorganizować galę, warto sprawdzić propozycje wynajmu lokali, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Ważne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim stylem do charakteru urządzanego wydarzenia. Ekskluzywne spotkania dla kontrahentów marki, w trakcie których fetowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą być zorganizowane w pierwszym lepszym lokalu. Wypada przy takich okazjach zorganizować event w niepowtarzalnym miejscu, które zdecydowanie zaakcentuje ważność uroczystości. Z kolei jeżeli na imprezę zaproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, należy postawić na salę, zlokalizowaną nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Masz już lokal na imprezę? – pamiętaj o zamówieniu cateringu

W trakcie organizacji imprezy firmowej nie można zlekceważyć tak ważnego elementu, jak zapewnienie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i przekąsek. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania rzetelnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazany punkt wybornych potraw dla gości, ale dodatkowo pomoże w wyborze menu i zajmie się ozdobieniem stołów. Podczas ekskluzywnych imprez wskazane jest także zapewnienie zaproszonym wzorowej obsługi. Powinno się zatem postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim składzie zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i świetnie prezentujące się dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]