Usługi

Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Pragniesz poznać więcej informacji o cateringu na wesele? Zajrzyj na https://bit.ly/3h2xont.

Przyjęcia okolicznościowe, będące na ogół istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzciny, wesela czy komunie, od dawna przestały być organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższych krewnych i znajomych. Obecnie są to przyjęcia, w których uczestniczy nierzadko blisko sto osób. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę zaplanować menu, a następnie naszykować oraz dostarczyć posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy świętowanie będzie trwać wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też daje się zauważyć wysoki popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – wybierz wykwalifikowanych kelnerów i szefów kuchni

Planowanie wesela to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wybór dekoracji sali, wysyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zagwarantowania odpowiedniej ilości przekąsek i trunków serwowanych w trakcie zabawy, a co kluczowe – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na imprezie weselnej powinien mieć właściwą oprawę. Goście wszak oczekują tego, aby stoliki były cudownie ozdobione i poprawnie nakryte, dania były apetyczne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, a także by kelnerzy na czas podawała biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kucharzy, managerów oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Catering weselny – menu dopasowane do estetyki przyjęcia

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi zasadami, nie tylko w kwestii zabaw dla gości, ale także i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają ułożoną wstępnie listę oferowanych dań głównych, przekąsek i trunków zgodnych z estetyką wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy lub zdobyć tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc sam złożyć menu z proponowanych dań. Wypada jednakże podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są także otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę kontrahenta podejmują się przyrządzenia unikalnych kompozycji potraw.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]