Branża meblarska Usługi

Meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – dla zakładów gastronomicznych i medycznych

W gabinetach kosmetycznych lub lekarskich, w kuchniach, i fabrykach przetwarzających żywność niezmiernie ważne jest zachowanie całkowitej higieny. To wymusza nie tylko przestrzegania restrykcyjnych procedur oraz korzystania z preparatów dezynfekujących, ale także właściwego wyposażenia. Meble i utensylia wykorzystywane w takich punktach nie powinny pochłaniać zabrudzeń, a ich powierzchnia powinna zapewniać łatwe i dokładne mycie oraz dezynfekowanie. Toteż w miejscach, gdzie priorytetem jest sterylność, najlepiej zdają egzamin meble ze stali nierdzewnej.

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej – regały, zmywaki, stoły

Meble ze stali nierdzewnej są bardzo często stosowane w przetwórstwie spożywczym, gastronomii oraz piekarnictwie. W zapleczach kuchennych bufetów czy restauracji wykorzystuje się m.in. regały do magazynowania żywności, blaty i stoły. Poza tym warto wspomnieć o zmywakach i okapach, jak również wszelkiego typu stojakach stosowanych do wyrastania wypieków. Ergonomiczne wykorzystanie pomieszczenia zapewnią meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – można z ich wykorzystaniem urządzić wygodną kuchnię także na stosunkowo małej przestrzeni.

Branża medyczna też korzysta z mebli ze stali nierdzewnej

Planując konstrukcję mebli ze stali nierdzewnej, producent uwzględnia również potrzeby gabinetów kosmetycznych oraz medycznych. Tu szczególne znaczenie mają stoły i regały umożliwiające sterylne przechowywanie narzędzi oraz środków używanych w trakcie zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej spełniają wszelkie wymogi stawiane w stosunku do wyposażenia stosowanego w gabinetach medycznych – pozwalają na zachowanie jałowości otoczenia, są mocne i schludne.