Usługi Usługi transportowe

Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Po więcej szczegółów o parking lotnisko Balice Kraków zajrzyj tutaj.

Szybkość, wygoda i sposobność przybycia także w bardzo oddalone miasta naszego globu – to główne plusy lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zdobyły niesamowite uznanie. Wyjazd, którego częścią jest lot, łączy się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a multum osób w tym celu musi wszak przejechać wiele kilometrów. Tak sporą odległość najwygodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne komplikacje łączące się z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj bez trosk, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą śmiało rozplanować swoją podróż tak, by do lotniska dojechać własnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu położonego obok samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, dzięki czemu nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia auta. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezwykle przydatne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na spore udogodnienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Na dodatek kierowcy mogą uzyskać asystę zespołu parkingu w wielu wypadkach, jak przykładowo rozładowany akumulator czy też obniżenie ciśnienia w oponach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]