Branża budowlana Usługi

Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Skorzystaj z porad projektanta wnętrz Kraków

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto więc zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj nieodzowny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt oferuje także wsparcie przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]