Marketing Strony internetowe w sieci Usługi

Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Pozycjonowanie stron Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda korzystania z niego w celu znalezienia potrzebnych usług i produktów spowodowała, iż każda firma pragnie teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie znaczy, że klienci do nas trafią – najważniejsza jest przecież obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, które działają wyłącznie w określonym województwie bądź wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie bądź w Poznaniu, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla mniejszych podmiotów

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług albo sklepów korzystają przeważnie z fraz lokalnych, czyli mających w składzie nazwę danej miejscowości, przykładowo “piekarnia kraków”, “sklep rtv kraków” lub “masażysta kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych podmiotów na przedstawienie swoich usług potencjalnym odbiorcom, rezydującym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych ma wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, np. poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze projektowania stron www oraz pozycjonowania, optymalizacji od ponad 10 lat. Przez te lata dobrze poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i trafić do nowych klientów. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, rozbudowę treści, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać cyklicznie efekty pozycjonowania.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]