okna serwis Warszawa, serwis okien PCV
Usługi

Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego rodzaju zniszczenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle działają także czynniki atmosferyczne – skrajny żar i mróz, deszcz czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]