Usługi

Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak korzystnej oferty sali weselnej w Małopolsce!

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy państwa młodych i zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli młoda para zechce zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybranie najlepszej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten wyjątkowy wieczór w najlepszych warunkach.

Sala na wesele – postaw na kompleksową obsługę

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę parę dość ważnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość uczestników wesela, by uzyskać pewność, iż w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, aby mieli gdzie tańczyć. Poza tym narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie utrudniony. Jeśli na wesele poproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, trzeba poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się duża sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i udekorowanie sali. Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie całościowej organizacji wesela.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ślubne z porywającą oprawą

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie ślubne w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne odbywają się od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ponad stu gości. Imprezę można wyprawić także w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez mała około 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]