Usługi

Co można zlecić firmie detektywistycznej?

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, znaleźć bezcenne informacje na temat członków rodziny, jak również pracowników. Doświadczona agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności małżonka, warunków sprawowania opieki nad małoletnim bądź ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu nowych technologii czy prawa, co pozwala na łatwiejsze pozyskanie cennych danych.

Agencja detektywistyczna – kto zazwyczaj korzysta z jej usług?

Do firm detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby pragnące wykazać niewierność małżonka i zaprezentować je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług świadczonych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które potrzebują zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne szczególnie w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji lub kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać zawodowcom?

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które umożliwia w skuteczny i szybki sposób uzyskać niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich pracownicy mają dodatkowo biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w razie rozprawy sądowej.