Usługi

Catering kanapkowy – świetna opcja na duże i małe przyjęcia

Zamów catering kanapkowy.

Urządzenie nawet sporej imprezy nie jest kłopotliwe, o ile mamy mnóstwo wolnego czasu na zakupy niezbędnych produktów, a także następnie samodzielne przyszykowanie z nich smacznych przekąsek dla zaproszonych gości zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, lecz nie znaczy to od razu, że trzeba rezygnować z pomysłu świętowania istotnej rocznicy. W takiej sytuacji zalecamy zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Przekąski, które skonsumujesz bez użycia widelca

Catering kanapkowy, nazywany także finger food cateringiem, to oferta skierowana przede wszystkim do firm, jakkolwiek decydują się na nią dość często również osoby prywatne i różnorodne instytucje urządzające wykwintne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w posiłki typu finger food, to znaczy nieduże przekąski, które da się spożyć stojąc i nie korzystając ze widelca. Przy klasycznym cateringu finger food nie trzeba używać talerza – to dosłownie przekąska na “raz”. Finger food to przede wszystkim kanapki, tartoletki owocowe oraz warzywne czy też roladki. Ta wersja cateringu doskonale zdaje egzamin na imprezach, podczas których organizatorom zależy na kontakcie zaproszonych osób. Pozwala on na uczestniczenie w długich rozmowach, a przy tym nie sprowadza interakcji wyłącznie do gości siedzących przy jednym stoliku.

Catering kanapkowy – świetna opcja dla bankietów urządzanych w niedużych wnętrzach

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi docenią plusy, jakie niesie zamówienie przygotowania cateringu z przekąskami zewnętrznej firmie. Po pierwsze, tym sposobem pozbywamy się problemu z rozstawieniem stolików i stresu z usadzaniem uczestników bankietu. Gorące i chłodne napoje oraz zakąski postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Ułatwia to organizację wydarzeń przede wszystkim w niedużych aulach, gdzie zmieszczenie wystarczającej liczby stołów byłoby kłopotliwe. Finger food catering w okamgnieniu sprawia również, iż uroczystość ma mniej oficjalny, przyjemniejszy klimat. Należy uwydatnić, że menu z drobnych przekąsek jest z reguły tańsze niż wyszukane kolacje, a przy tym zapewnia więcej opcji dopasowania ich do tendencji żywieniowych uczestników imprezy. Co najważniejsze, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to często stanowiło główną przeszkodę przy organizacji imprez firmowych.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]