Branża budowlana Usługi

Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Na joannaklusak.com uzyskasz rzetelną pomoc profesjonalistów z biura architektonicznego Kraków

Pracownia architektoniczna oferuje obszerny wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które chcą zamieszkać w komfortowym i ustawnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt może opracować pełny projekt obiektu, a potem aktywnie pilnować zaawansowanie prac, zaplanować renowację domu lub zaproponować aranżację już wybudowanych rezydencji, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektów?

Szukasz pomysłowych, nowatorskich projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się na tle wielu budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie praktyczny, a przy tym wygodny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany uwzględniające najnowsze nurty w aranżacji przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domów jednorodzinnych oraz aranżacji mieszkań. Dotychczasowe realizacje to między innymi budynki rekreacyjne, żłobki, pensjonaty czy biura. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki danego obiektu, a także indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro projektów może także opracować plan przestronnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]