Usługi Usługi transportowe

Bezpieczny dojazd na lotnisko i powrót – parking przy Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz wygodnie dotrzeć na lotnisko, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje nowoczesny parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – dojedź na lotnisko własnym samochodem

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około pół godziny jazdy samochodem, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować auto na czas wyjazdu? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony położony niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – utwardzona nawierzchnia

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zaparkować nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić gotówką przy kasie lub przelewem internetowym.