Branża budowlana Usługi

Architekt pomoże ci zrealizować marzenia

Uzyskaj pomoc architekta Kraków

Wzniesienie domu to bez wątpienia najważniejsza rzecz dla wszystkich z nas. Warto zatem starannie to zaplanować oraz skorzystać wtedy z usług specjalistów. Największy wpływ na to, jakie efekty przyniosą podejmowane przez nas działania, ma niewątpliwie projekt budynku. Możemy wprawdzie nabyć stworzony już projekt, jednak chcąc mieć gwarancję, iż dom będzie taki jak sobie wymarzyliśmy, należy skorzystać z porad architekta. Ze względu na to, że większość z was nie wie, czym rzeczywiście się para, należy powiedzieć o tym kilka zdań.

Czym zajmie się architekt?

To, czy realizacja spełni konkretne oczekiwania, zależy przede wszystkim od wyników rozmowy z architektem. Przychodząc do architekta powinniśmy przemyśleć, czego oczekujemy po wznoszonym domu i potrafić opowiedzieć mu o tym. Warto również zapoznać się z głównymi ustawami dotyczącymi budownictwa – przez to bez problemu się porozumiemy z architektem. Nie powinniśmy rzecz jasna się denerwować, gdyż w razie problemów mamy prawo poprosić go o poradę.

Jakie dokumenty stworzy architekt?

W pierwszej kolejności architekt opracuje projekt budowlany. Właśnie ów projekt będzie przeanalizowany przez urzędy przed daniem nam pozwolenia na rozpoczęcie inwestycji. Powinny znaleźć się w nim technologie, na jakich oprze się planowana budowa. Projekt wykonawczy wykorzystamy natomiast do znalezienia ekipy budowlanej oraz będzie niezbędny do zatwierdzenia inwestycji. Zawartość tych dokumentów określają odpowiednie ustawy.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]