Szkolnictwo

Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak bezkonkurencyjnej oferty lekcji rysunku Kraków!

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, aczkolwiek także osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Udowodniono bowiem, że nawet okazjonalne rysowanie dobroczynnie wpływa na naszą psychikę oraz emocje. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest również istotnym elementem wychowania. Spore korzyści wynikające z rysowania sprawiają, iż spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są okazją do rozwijania wrażliwości, umiejętności manualnych i wyobraźni. Mnóstwo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Łódź, Kraków, Warszawa czy Wrocław. Nie brak również kursów kierowanych do amatorów – osób, które zwyczajnie kochają rysować i chciałyby robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dopasowane do potrzeb odbiorców o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, które można wybrać. Dobre szkoły prowadzą także lekcje rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]