Szkolnictwo

Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Szukasz szczegółowych informacji o najlepszej ofercie kursu rysunku? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na http://bit.ly/2Maqe4k

Kochasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty i przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Z kursów tego rodzaju korzystają również osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy projektowaniem wnętrz. Doskonałą propozycją na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting, kurs przygotowujący na ASP oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]