Szkolnictwo

Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Zajrzyj tutaj, jeśli szukasz więcej wiadomości w temacie digital paintingu

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie używana między innymi w filmie, reklamie i grach komputerowych. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować grafikę w programach graficznych, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć bajkowe postaci. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich toku uczniowie poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na ASP oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, reklamą, grami komputerowymi i filmem.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]