Podróżowanie Sport, hobby, rekreacja

Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Aktualna oferta wypraw w góry

Kochasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem, który ceni bezpieczne i świetnie przygotowane eskapady w gronie zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Przygotowujemy trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które kochają aktywne spędzanie urlopu i dysponują minimalnym doświadczeniem w tego typu wycieczkach. By partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna kondycja fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to oferta dla osób sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o szerokich umiejętnościach i dużej tężyźnie fizycznej.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Umożliwiają przy tym realizację pragnień oraz poznanie swoich reakcji w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia wykwalifikowanych liderów i przewodników znających dogłębnie charakter górskiego krajobrazu, ale także ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni także zmniejszyć ewentualne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi w Andy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]