Robienie zakupów Technologie

Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Zamów drukarkę 3D Kraków

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i urządzenia. Wyliczono, iż korzystając z drukarek 3D i pozostałych urządzeń Stratasys można aż o 90 procent zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony. Kluczowe idee pracy ekspertów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych produktów i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Następnym uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, działający w prekursorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się ergonomiczną konstrukcją i łatwą obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można ekspresowo wydrukować tożsame prototypy, do czego dąży się głównie w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie stosowane w różnorodnych gałęziach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Wydruk jest dokładny oraz trwały, a w trakcie procesu drukowania nie pojawiają się wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]