balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino
Robienie zakupów

Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin, imienin czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także idealna ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół balon na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]