Robienie zakupów

Profesjonalne środki czyszczące

Sprawdź środki czystości chemia na verdeavis.pl

By utrzymać porządek – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej – niezbędne są właściwe sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i sprzedawców chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki czystości – dla kogo?

Asortyment chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy brud z rozmaitych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o likwidacji specyficznych zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, tłustych osadów, wykwitów pleśni lub graffiti.

Zabezpieczenie powierzchni za pomocą chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają również na zabezpieczenie oraz konserwację powierzchni szczególnie narażonych na wandalizm i szkodliwe działanie rozmaitych elementów. Znajdziemy między nimi preparaty chroniące przed graffiti, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki do osłony metali przed korozją, a także specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto wspomnieć, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]