Robienie zakupów

Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Jeśli chcesz nabyć łańcuszki celebrytki, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, że każdy łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Można przypuszczać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a zatem mogą je zakupić wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to gwiazdka, kółeczko pełne lub z dziurką, serduszko, żyletka, symbol nieskończoności czy słonik. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest symbolem niepokorności i nieprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]