Robienie zakupów Technologie

Odwiedź sklep z drukarkami 3D i znajdź sprzęt dla swojej firmy

Szukasz tanich drukarek 3D? Sprawdź https://cadxpert.pl

CadXpert jest jedną z wiodących na polskim rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Najważniejszą sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada narzędzia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Następnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D oraz skanowanie 3D. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, FDM i SLA, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach FDM, PolyJet, DMLS i SLS, SLA.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również jedyny dystrybutor urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę aparatów do drukowania przestrzennego – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz powyżej dwudziestu modeli drukarek 3D. Prócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym też tworzywa wysoko specjalistyczne, jak np.: Ultem 9085, Antero 800 NA i pozostałe (biokompatybilne, inżynieryjne, elastyczne, dentystyczne itd.). Oprócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych CadXpert posiada także żywice fotopolimerowe, filamenty i inne tworzywa stosowane do druku 3D.

CadXpert – kompleksowa obsługa posprzedażowa

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do specjalistów, przedsiębiorców oraz reprezentantów przeróżnych sektorów (urządzenia marki Stratasys), jak i użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep internetowy, udostępnia też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą omówić ze znawcami możliwości technologiczne dowolnego aparatu z oferty sklepu, swoje projekty bądź są po prostu zaintrygowani procedurą druku przestrzennego, mogą przyjechać do małopolskiego showroomu. CadXpert zapewnia także wszechstronną obsługę posprzedażową: przeszkolenie z obsługi zakupionych sprzętów, serwis (w tym również pogwarancyjny) czy wsparcie techniczne i merytoryczne.

Tanie drukarki oraz skanery 3D

Jakie są ceny urządzeń do druku przestrzennego – drukarek i skanerów 3D? Profesjonalny skaner czy drukarka kosztują tyle, że już niewielkie albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może je zakupić. Zainwestowanie w specjalistyczne narzędzia do druku 3D szybko się zwróci – w przypadku sektorów, takich jak odlewnictwo, motoryzacja, medycyna czy stomatologia, samodzielne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych działań, będzie znaczną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor narzędzi do druku 3D prężnie się rozwija – wraz z postępem idą prekursorskie technologie oraz możliwości, na które niegdyś było stać tylko ogromne korporacje. W dzisiejszych czasach – za sprawą spadku cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają także mniejsze firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Sprzęt do drukowania 3D są nieustannie ulepszane i rozwijane, z każdym rokiem zmniejsza się koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do drukowania 3D ma mnóstwo zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji i obniżenie kosztów.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]