Robienie zakupów

Namioty magazynowe – ława rozbudowa powierzchni magazynowej

Rozwój prowadzonej działalności zwykle wiąże się z koniecznością zwiększenia wykorzystywanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku pomieszczeń biurowych nie powinno to sprawić problemów, to te mogą pojawić się, kiedy niezbędna będzie rozbudowa składów. Istnieją na szczęście skuteczne sposoby na to, by zrobić to niewielkim nakładem czasu i, co najważniejsze, funduszy. Kiedy warto zdecydować się na magazyny namiotowe, które mimo niskiej ceny i szybkości budowy oferują funkcjonalność i przestrzeń na poziomie murowanych lub stalowych hal.

Całoroczne magazyny namiotowe

Aby móc korzystać z tych zalet, wybierając magazyn namiotowy upewnijmy się, że jest on przystosowany do całorocznego użytku. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno zimą, jak i latem, musi być on posiadać stabilną konstrukcję ze stali nierdzewnej z niezawodnym systemem instalacji jej poszczególnych części. Szczególnie istotne okazują się właściwości materiału, z którego wykonano poszycie. Musi on radzić sobie w kontakcie z promieniami słonecznymi, ale też być odporny na niszczycielskie działanie deszczu, gradu, śniegu oraz wiatru. Przydatnym elementem wyposażenia jest poza tym system niwelujący skraplanie się wody wewnątrz namiotu.

Namiot magazynowy – popularne wymiary

Magazyny namiotowe dostępne w różnych wariantach, co ułatwia wybór obiektu stosownego do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Długość takich namiotów waha się przeciętnie od 4 do 100 metrów, zaś szerokość wynosi od 3 do 8 metrów. Warto również dodać, że w razie potrzeby w łatwy sposób można rozbudować bazę magazynową, scalając kilka namiotów w większy obiekt za pomocą dedykowanego systemu.