Robienie zakupów

Maty przemysłowe – niezastąpione w wielu zakładach pracy

Tutaj zamówisz matę dezynfekcyjną przejazdową

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w gastronomii, służbie zdrowia, przemyśle i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je wykorzystuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – gdzie się ją stosuje?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu branżach – w warsztatach samochodowych, przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w myjniach, w szpitalach specjalistycznych, kuchniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, lokalach gastronomicznych, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, stanowiskach obróbki żywności, a więc wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, wirusów i bakterii, a także minimalizują ryzyko przenoszenia się opiłków czy pyłu. W sklepach dostępne są też maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się na obuwiu różnych smarów. Maty te pochłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu poprawia się bezpieczeństwo i wygoda pracowników oraz pozostałych osób znajdujących wewnątrz obiektów. Wybrane maty przemysłowe są pokryte powłoką z dodatkiem korundu, co korzystnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Dodatkowo specjalne profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]