Robienie zakupów Żywność

Kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo i ich rodzaje

Szukasz kapsułek Tchibo Cafissimo? Wejdź na cafessima.pl

Technika parzenia kawa w kapsułkach została opracowana cztery dekady temu temu i powoli pozyskała sobie nowych miłośników. Ten praktyczny system umożliwia przyrządzanie kawy wysokiej jakości nadzwyczaj prostą metodą – wystarczy włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w odpowiednim urządzeniu, dodać wodę do pojemnika i zaledwie po minucie można delektować się pobudzającym napojem.

Kawy single origin z Etiopii i Brazylii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z cieszących się największą popularnością na świecie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo różnią się kształtem od innych, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kawę u jednego dostawcy. Kwestia ta dotykała każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie oferowanych jest w sklepach – także w Polsce – sporo ich zamienników. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten stworzył linię kaw single origin, zwanych także kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, iż wywodzą się z jednego gatunku, zbioru i uprawy. Smak jej naparu jest unikatowy, bowiem ma na niego wpływ wiele rozmaitych składników, m.in. konkretne warunki atmosferyczne, które panowały w roku zbiorów. Łączenie takich kaw z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi tłumi ich niepowtarzalny nuty smak. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Brazylii oraz Nikaragui (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych ziarnach wyraźnie wyczuwalne są naturalne aromaty kwiatowe, czekoladowe i kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – wysokiej jakości każdego poranka

Urządzenia do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w urzędach czy hotelach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoka i zwykle mieści się w przedziale 1,20-1,40 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest o wiele tańsza niż tożsamy napój serwowany na stołówkach w biurze czy w kafeteriach na mieście. Rozsądne ceny oraz nowoczesny design ekspresów na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Dzięki nim podamy gościom najlepszej jakości napój podczas weekendowych spotkań, a zarazem sami będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy przed wyjściem do pracy, bez obaw o wysokie koszty. Jeśli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy uprzednio czy są zgodne z naszym urządzeniem.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]